< <
http://wizan.com.pl/newsy,29 http://wizan.com.pl/newsy,24 http://wizan.com.pl/45-katalog-klubu-klienta

Aktualna promocja

 

Pepsi-Cola

2,25l

 


3,99 4,49 zł

Ser Gouda


 

                      

13,99 zł/kg 15,99 zł/kg

                 

 

Majonez 700ml

dekoracyjny

 

5,99 10,45 zł

 

Kawa 200g

Nescafe+kubek 

16,99 19,99 zł

Aktualności

W dniu dzisiejszym Jury wybrało 11 prac artystycznych w konkursie plastycznym "Moje wymarzone urodziny z kucykiem i WIZANem" Zadanie było niezwykle trudne, ponieważ wszystkie nadesłane prace były piękne i świadczyły o ogromnym zaangażowaniu młodych artystów. Zasady jednak były takie, aby wyłonić 10 laureatów - Komisja wybrała 11. Wszyscy nagrodzeni zostaną powiadomieni o wygranej, oraz zostanie wspólnie wybrany termin, w którym kucyk przyjedzie do solenizanta na urodziny i będzie mógł w tym dniu wozić na grzbiecie małego artystę.Uwaga, Uwaga! Zapraszamy wszystkich naszych klientów już w kwietniu na przejażdżki konne pod sklepami Wizan.
Pozostałe aktualności

 
Miło nam jest poinformować, że Małopolska Spółdzielnia Handlowa "WIZAN" po raz kolejny otrzymała certyfikat "Gazela Biznesu" 
W dniach od 5 do 7 grudnia firma MSH "WIZAN" wspólnie z Mini ZOO KUCYK organizuje dla najmłodszych przejazdy ciuchcią na terenie Wieprza, Andrychowa, Zatora i Wadowic. To nie wszystkie atrakcje, ponieważ w ciuchci Mikołaje rozdawać będą dzieciom cukierki. Rozkład jazdy ciuchci dostępny w dalszym opisie.